Kočárek Riko Swift Neon 2019 trojkombinace s autosedačkou Crazy Yellow

13 000 

Kočárek Riko Swift Neon 2019 trojkombinace s autosedačkou Crazy YellowRiko Kočárek Riko Swift Neon 2019 trojkombinace s autosedačkou Crazy Yellow 13 000 Kč

Popis produktu

Pro maminky, které budou trávit většinu času s děťátkem ve městě, je kočárek Riko Swift Natural jako stvořený. Na první pohled zaujme dokonalou kombinací barev, jednoduché šedé a pastelové, kterou si můžete vybrat hned z několika odstínů. Velká gelová kola jsou prakticky bezúdržbová, nemusíte se obávat, že je píchnete, když najedete na ostřejší kamínek nebo obrubník. A designově dokonale ladí ke korbičce a sporťáku. A když nakoupíte o něco více než obvykle, nevadí! Do velkého úložného prostoru se toho vejde hodně a drobnosti můžete uložit do kapsiček na boku hluboké korby. Kočárek Riko Swift má řadu příjemných vychytávek, které usnadní život maminkám i jejich mrňouskům. Přečtěte si další informace o kočárku. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na žlutý Riko Swift Neon ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Žlutá. Název barvy Crazy Yellow. Model Swift. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý. Počet kol Čtyřkolka.

Katalogové číslo: 645 Kategorie: ,
Výrobce:Riko

Související produkty