Kočárek Riko Marla 2019 trojkombinace s autosedačkou Stone

12 800 

Kočárek Riko Marla 2019 trojkombinace s autosedačkou StoneRiko Kočárek Riko Marla 2019 trojkombinace s autosedačkou Stone 12 800 Kč

Popis produktu

Pastelové barvy jsou symbolem něhy a elegance. Vyberte si kočárek Marla z celé plejády odstínů, které výrobce nabízí. Trojkombinace zaujme dokonalým zpracováním, ale také řadou funkcí, které vám ulehčí jízdu i manipulaci s ním. Prostorná korbička zajistí miminku maximální komfort i možnost pohybu. Sportovní verzi zase můžete nastavit do úplného lehu, ve chvíli, kdy děťátko usne. Moderní maminky si oblíbily také funkci upínání korby i sportovní verze kočárku po i proti směru jízdy. Dítě tak máte pod kontrolou, nebo mu naopak umožníte lepší rozhled před sebe. Díky odlehčené konstrukci se s kočárkem nenadřete, a to ani do většího kopce. S tímto modelem můžete bez obav vyjet do města i do přírody a užívat si chvilky strávené se svým dítkem. Více informací najdete zde. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na šedý Riko Marla ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy Stone. Kolečka Gelová. Model Marla. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.

Katalogové číslo: 567 Kategorie: ,
Výrobce:Riko

Související produkty