Kočárek Kunert Rotax 2019 dvojkombinace bílý rám Zelená Džungle

9 300 

Kočárek Kunert Rotax 2019 dvojkombinace bílý rám Zelená DžungleKunert Kočárek Kunert Rotax 2019 dvojkombinace bílý rám Zelená Džungle 9 300 Kč

Popis produktu

Dokonale sladěný do posledního detailu. V nabídce najdete pestrou škálu barevných variací od výrazných až po méně nápadné. S kočárkem Kunert Rotax naděláte hodně parády a vaše miminko se bude cítit jako v bavlnce. Prostorná korbička s funkcí kolébky zajistí, aby se mu krásně spinkalo a vy si můžete užívat příjemné procházky i nezbytné pochůzky. Velká gelová kola jsou prakticky bezúdržbová, nemusíte se tak obávat, že se guma prorazí o ostrý kámen nebo obrubník. A pokud budete kočárek často skládat například do auta, pak vězte, že je to velmi jednoduché a zvládnete to doslova hravě. Kunert Rotax je po složení opravdu skladný a snadno se vejde i do menšího kufru auta. Zaujal vás kočárek? Přečtěte si o něm více. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na zelený Kunert Rotax v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Mátová. Název barvy Zelená Džungle. Kolečka Gelová. Model Rotax. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 31 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty