Kočárek Kunert Mila Premium 2019 trojkombinace zlatý rám s autosedačkou Šedá-jeans

13 800 

Kočárek Kunert Mila Premium 2019 trojkombinace zlatý rám s autosedačkou Šedá-jeansKunert Kočárek Kunert Mila Premium 2019 trojkombinace zlatý rám s autosedačkou Šedá-jeans 13 800 Kč

Popis produktu

Nekonečné množství barev laděné s luxusním prémiovým rámem s metalickým efektem. Kočárek Kunert Mila Premium nadchne moderní maminky, které si potrpí na design a rády chodí na dlouhé procházky. Velká gelová kola, která nevyžadují prakticky žádnou údržbu a snadno si poradí i s náročným terénem, vám ušetří starosti i námahu. Můžete se tak bez obav kochat krajinou, zatímco vaše miminko bude nerušeně spinkat v prostorné korbičce, a díky odpruženému podvozku s tlumičem rámu neucítí žádné nepříjemné otřesy. Třešničkou na dortu je uzamykatelný koš, do kterého si odložíte nákup i další věci, aniž byste se museli obávat jejich ztráty. Kunert Mila Premium je skvělé řešení do města i do přírody. Kočárek je skladný, lehký a přináší veškerý komfort, který si rodiče, a hlavně děťátko zaslouží. Přečtěte si také další informace. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na šedý Kunert Mila Premium ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy Šedá-jeans. Kolečka Gelová. Model Mila. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 983 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty