Kočárek Kunert Mila Premium 2019 trojkombinace zlatý rám s autosedačkou Béžová

13 800 

Kočárek Kunert Mila Premium 2019 trojkombinace zlatý rám s autosedačkou BéžováKunert Kočárek Kunert Mila Premium 2019 trojkombinace zlatý rám s autosedačkou Béžová 13 800 Kč

Popis produktu

Nekonečné množství barev laděné s luxusním prémiovým rámem s metalickým efektem. Kočárek Kunert Mila Premium nadchne moderní maminky, které si potrpí na design a rády chodí na dlouhé procházky. Velká gelová kola, která nevyžadují prakticky žádnou údržbu a snadno si poradí i s náročným terénem, vám ušetří starosti i námahu. Můžete se tak bez obav kochat krajinou, zatímco vaše miminko bude nerušeně spinkat v prostorné korbičce, a díky odpruženému podvozku s tlumičem rámu neucítí žádné nepříjemné otřesy. Třešničkou na dortu je uzamykatelný koš, do kterého si odložíte nákup i další věci, aniž byste se museli obávat jejich ztráty. Kunert Mila Premium je skvělé řešení do města i do přírody. Kočárek je skladný, lehký a přináší veškerý komfort, který si rodiče, a hlavně děťátko zaslouží. Přečtěte si také další informace. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na béžový Kunert Mila Premium ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Béžová. Název barvy Béžová. Kolečka Gelová. Model Mila. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 973 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty