Kočárek Kunert Mila 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Šedá-kostičky

12 300 

Kočárek Kunert Mila 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Šedá-kostičkyKunert Kočárek Kunert Mila 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Šedá-kostičky 12 300 Kč

Popis produktu

Nepřeberné množství barev, ze kterých si vybere každý. Kočárek Kunert Mila nadchne aktivní maminky, které si potrpí na design a rády chodí na dlouhé procházky. Velká gelová kola, která nevyžadují prakticky žádnou údržbu a snadno si poradí i s náročným terénem, vám ušetří starosti i námahu. Můžete se tak bez obav kochat krajinou, zatímco vaše miminko bude nerušeně spinkat v prostorné korbičce, a díky odpruženému podvozku s tlumičem rámu neucítí žádné nepříjemné otřesy. Třešničkou na dortu je uzamykatelný koš, do kterého si odložíte nákup i další věci, aniž byste se museli obávat jejich ztráty. Kunert Mila je skvělé řešení do města i do přírody. Kočárek je skladný, lehký a přináší veškerý komfort, které si rodiče, a hlavně děťátko zaslouží. Přečtěte si také další informace. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na šedo bílý Kunert Mila v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy Šedá-kostičky. Kolečka Gelová. Model Mila. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 828 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty