Kočárek Kunert Mila 2019 dvojkombinace bílý rám Šedá-černá

11 000 

Kočárek Kunert Mila 2019 dvojkombinace bílý rám Šedá-černáKunert Kočárek Kunert Mila 2019 dvojkombinace bílý rám Šedá-černá 11 000 Kč

Popis produktu

Nepřeberné množství barev, ze kterých si vybere každý. Kočárek Kunert Mila nadchne aktivní maminky, které si potrpí na design a rády chodí na dlouhé procházky. Velká gelová kola, která nevyžadují prakticky žádnou údržbu a snadno si poradí i s náročným terénem, vám ušetří starosti i námahu. Můžete se tak bez obav kochat krajinou, zatímco vaše miminko bude nerušeně spinkat v prostorné korbičce, a díky odpruženému podvozku s tlumičem rámu neucítí žádné nepříjemné otřesy. Třešničkou na dortu je uzamykatelný koš, do kterého si odložíte nákup i další věci, aniž byste se museli obávat jejich ztráty. Kunert Mila je skvělé řešení do města i do přírody. Kočárek je skladný, lehký a přináší veškerý komfort, který si rodiče, a hlavně děťátko zaslouží. Přečtěte si také další informace. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na černo šedý Kunert Mila v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy Šedá-černá. Kolečka Gelová. Model Mila. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 243 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty