Kočárek Kunert Lavado 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Máta

12 800 

Kočárek Kunert Lavado 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou MátaKunert Kočárek Kunert Lavado 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Máta 12 800 Kč

Popis produktu

Těšíte se na první výlet se svým malým mrňousem, ale bojíte se o jeho bezpečnost a pohodlí? Hoďte starosti za hlavu a pořiďte si kočárek v trojkombinaci Kunert Lavado. Odpružená a nafukovací kola kočárku se postarají, aby vaše miminko necítilo otřesy v korbě během jízdy po náročnějším terénu. Řízení kočárku usnadňují přední otočná kolečka. Oceníte nastavitelné madlo a díky centrální brzdě budete mít jistotu, že vám kočárek neujede ani v kopci. S přenosnou autosedačkou, kterou lze upevnit na konstrukci, budou nákupy i delší cesty autem mnohem jednodušší. V kočárku Kunert Lavado bude každý mrňous nerušeně a bezpečně spát. Přečtěte si o kočárku více informací. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na mátový Kunert Lavado ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Šedá. Název barvy Máta. Kolečka Gelová. Model Lavado. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 788 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty