Kočárek Kunert Lavado 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Černá-modrá

12 800 

Kočárek Kunert Lavado 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Černá-modráKunert Kočárek Kunert Lavado 2019 trojkombinace černý rám s autosedačkou Černá-modrá 12 800 Kč

Popis produktu

Těšíte se na první výlet se svým malým mrňousem, ale bojíte se o jeho bezpečnost a pohodlí? Hoďte starosti za hlavu a pořiďte si kočárek v trojkombinaci Kunert Lavado. Odpružená a nafukovací kola kočárku se postarají, aby vaše miminko necítilo otřesy v korbě během jízdy po náročnějším terénu. Řízení kočárku usnadňují přední otočná kolečka. Oceníte nastavitelné madlo a díky centrální brzdě budete mít jistotu, že vám kočárek neujede ani v kopci. S přenosnou autosedačkou, kterou lze upevnit na konstrukci, budou nákupy i delší cesty autem mnohem jednodušší. V kočárku Kunert Lavado bude každý mrňous nerušeně a bezpečně spát. Přečtěte si o kočárku více informací. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na modrý Kunert Lavado ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy Černá-modrá. Kolečka Gelová. Model Lavado. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 786 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty