Kočárek Expander Elite 2019 trojkombinace s autosedačkou Banana

9 500 

Kočárek Expander Elite 2019 trojkombinace s autosedačkou BananaExpander Kočárek Expander Elite 2019 trojkombinace s autosedačkou Banana 9 500 Kč

Popis produktu

Kočárek Expander Elite, novinka roku 2020, zaujme na první pohled skvěle propracovaným designem i dalšími vychytávkami, které ocení maminky i jejich dítka. Kočárek je dostupný v svěžích pěti barvách, které si vás získají již od prvního pohledu. Elite má mnoho vychytávek, jako například stínítko v nánožníku, nebo ledvinku, kterou si můžete používat i pro běžné nošení. Kočárek je vyrobený tak, aby usnadnil život maminkám a zpříjemnil jízdu jejich dítkům. Elegantní dvojkombinace se stane spolehlivým společníkem na nákupy i dlouhé procházky. Kočárek je vhodný především do města a do méně náročného terénu. Přečtěte si další informace. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na žlutý Expander Elite ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Žlutá. Název barvy Banana. Kolečka Nafukovací. Model Elite. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Města. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.

Katalogové číslo: 1437 Kategorie: ,
Výrobce:Expander

Související produkty