Kočárek Baby Merc Mosca 2020 trojkombinace s autosedačkou MO/MO01/B

14 900 

Kočárek Baby Merc Mosca 2020 trojkombinace s autosedačkou MO/MO01/BBaby Merc Kočárek Baby Merc Mosca 2020 trojkombinace s autosedačkou MO/MO01/B 14 900 Kč

Popis produktu

Luxusní kombinovaný kočárek MOSCA zaujme na první pohled svým dokonale propracovaným designem. Chcete kočárek, který nebude mít každý? Vsaďte na jistotu. S tímto krasavcem budete nepřehlédnutelní. Zatímco vaše miminko si bude spokojeně spinkat v prostorné hluboké korbě, vy se nenadřete ani při delší procházce. Lehká konstrukce i velká kola zajistí stabilitu a snadné ovládání kočárku. Můžete s ním bez obav vyrazit do města, do přírody i nastoupit do autobusu. MOSCA Baby Merc je kočárek nové generace, který nabízí rodičům i jejich dítkům pohodlí, bezpečí i řadu vychytávek pro zpříjemnění každodenních vycházek. Kombinovaný kočárek oceníte i v případě, že rádi nakupujete. Uzavíratelný koš je praktický a snadno do něho uložíte nákup i další nezbytnosti. Trojkombinace se stane skvělým společníkem od narození vašeho děťátka až do jeho tří let. Přečtěte si více zde. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na tmavě modrý Baby Merc Mosca ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Modrá. Název barvy MO/MO01/B. Kolečka Gumová. Model Mosca. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 852 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty