Kočárek Baby Merc Mosca 2020 dvojkombinace MO/MO02/B

12 900 

Kočárek Baby Merc Mosca 2020 dvojkombinace MO/MO02/BBaby Merc Kočárek Baby Merc Mosca 2020 dvojkombinace MO/MO02/B 12 900 Kč

Popis produktu

Luxusní kombinovaný kočárek MOSCA zaujme na první pohled svým dokonale propracovaným designem. Chcete kočárek, který nebude mít každý? Vsaďte na jistotu. S tímto krasavcem budete nepřehlédnutelní. Zatímco vaše miminko si bude spokojeně spinkat v prostorné hluboké korbě, vy se nenadřete ani při delší procházce. Lehká konstrukce i velká kola zajistí stabilitu a snadné ovládání kočárku. Můžete s ním bez obav vyrazit do města, do přírody i nastoupit do autobusu. MOSCA Baby Merc je kočárek nové generace, který nabízí rodičům i jejich dítkům pohodlí, bezpečí i řadu vychytávek pro zpříjemnění každodenních vycházek. Kombinovaný kočárek oceníte i v případě, že rádi nakupujete. Uzavíratelný koš je praktický a snadno do něho uložíte nákup i další nezbytnosti. Dvojkombinace se stane skvělým společníkem od narození vašeho děťátka až do jeho tří let. Přečtěte si více zde. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na hnědý Baby Merc Mosca v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Hnědá. Název barvy MO/MO02/B. Kolečka Gumová. Model Mosca. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 397 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty