Kočárek Baby Merc Mango Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou ML/204

16 000 

Kočárek Baby Merc Mango Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou ML/204Baby Merc Kočárek Baby Merc Mango Limited 2020 trojkombinace s autosedačkou ML/204 16 000 Kč

Popis produktu

Kočárek Baby Merc Mango je skvělým kočárkem především do města, ale zvládne i horší terén. Oceníte dostatek prostoru v korbičce, která je navíc vybavena pohodlnou matrací, i ve sportovním sedáku, který lze umístit ve směru i proti směru jízdy. Kombinace tkaniny a eko kůže v netradičním zpracování zaujme na první pohled a tak budete rozhodně s tímto kočárkem vynikat. Skvělým bonusem je výbava, kterou obdržíte spolu s kočárkem, ve které je navíc i rukávník pro procházky v chladných zimních dnech. Společně s kočárkem obdržíte také autosedačku a adaptéry, díky kterým lze autosedačku připevnit k rámu kočárku. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na černý Baby Merc Mango Limited ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy ML/204. Kolečka Gelová. Model Mango. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Města. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.

Katalogové číslo: 840 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty