Kočárek Baby Merc La Rosa Limited 2020 dvojkombinace LRL/LNL08/ME

14 500 

Kočárek Baby Merc La Rosa Limited 2020 dvojkombinace LRL/LNL08/MEBaby Merc Kočárek Baby Merc La Rosa Limited 2020 dvojkombinace LRL/LNL08/ME 14 500 Kč

Popis produktu

Kočárky ve dvojkombinaci jsou velmi oblíbené, protože je využijete od narození až do tří let věku dítěte. Najít kočárek s velkou korbou, do které se pohodlně vejde i teple oblečené půlroční miminko, není tak snadné. Limitovaná edice La Rosa tento komfort nabízí. Jakmile dítko odroste z korbičky, můžete začít využívat sportovní verzi kočárku. Ta je polohovací, takže v ní může děťátko spinkat, být v pololehu nebo sedět a pozorovat svět kolem sebe. Kočárek La Rosa Limited vyniká nejen krásným zpracováním (svému rámu s metalickým efektem), ale také bohatým příslušenstvím. Díky gelovým kolům se nemusíte obávat nárazu na obrubník nebo najetí na ostřejší kámen. Do velkého koše pohodlně uložíte nákup nebo veškeré nezbytnosti, které využijete na dlouhých procházkách se svým miminkem. Tento kočárek zkrátka splní veškerá vaše očekávání a možná i něco navíc. Zjistěte si o něm více. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na černý Baby Merc La Rosa Limited v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy LRL/LNL09/ME. Kolečka Gelová. Model La Rosa. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 377 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty