Kočárek Baby Merc La Rosa 2020 dvojkombinace LR/LN11/B

13 000 

Kočárek Baby Merc La Rosa 2020 dvojkombinace LR/LN11/BBaby Merc Kočárek Baby Merc La Rosa 2020 dvojkombinace LR/LN11/B 13 000 Kč

Popis produktu

Kočárky ve dvojkombinaci jsou velmi oblíbené, protože je využijete od narození až do tří let věku dítěte. Najít kočárek s velkou korbou, do které se pohodlně vejde i teple oblečené půlroční miminko, není tak snadné. La Rosa tento komfort nabízí. Jakmile dítko odroste z korbičky, můžete začít využívat sportovní verzi kočárku. Ta je polohovací, takže v ní může děťátko spinkat, být v pololehu nebo sedět a pozorovat svět kolem sebe. Kočárek La Rosa vyniká nejen krásným zpracováním, ale také bohatým příslušenstvím. Díky gelovým kolům se nemusíte obávat nárazu na obrubník nebo najetí na ostřejší kámen. Do velkého koše pohodlně uložíte nákup nebo veškeré nezbytnosti, které využijete na dlouhých procházkách se svým miminkem. Tento kočárek zkrátka splní veškerá vaše očekávání a možná i něco navíc. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na světle šedý Baby Merc La Rosa v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Béžová. Název barvy LR/LN11/B. Kolečka Gelová. Model La Rosa. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 374 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty