Kočárek Baby Merc Faster II Style 2019 dvojkombinace bílý rám FII/12C

12 500 

Kočárek Baby Merc Faster II Style 2019 dvojkombinace bílý rám FII/12CBaby Merc Kočárek Baby Merc Faster II Style 2019 dvojkombinace bílý rám FII/12C 12 500 Kč

Popis produktu

Pro ty, kteří milují netradiční design i možnost výběru z pestrých barevných variací, je tento model naprosto ideální. Kočárek Baby Merc Faster 2 Style vyniká originálním zpracováním. Barvu kočárku můžete kombinovat buď s bílým, nebo černým rámem. Až vyrazíte poprvé se svým mrňouskem na procházku, můžete se kochat nejen elegantním kočárkem, ale také jeho skvělými funkcemi. Moderní gelová kola jsou prakticky bezúdržbová a nemusíte se obávat, že je píchnete. Vašemu miminku zajistí pohodlí bez větších otřesů aktivní tlumič, který je umístěný ve střední části rámu. Kočárek Baby Merc Faster 2 Style je skvělým společníkem do města i na dlouhé výlety v přírodě. Bohaté příslušenství i řadu vychytávek ocení každý rodič. A když se ochladí, využijete rukávníky, které jsou součástí základní výbavy. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na béžový Baby Merc Faster II v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Béžová. Název barvy FII/12C. Kolečka Gelová. Model Faster II. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 313 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Merc

Související produkty