Kočárek Baby Active Musse Rose 2019 trojkombinace Light – Dark Rose

17 900 

Kočárek Baby Active Musse Rose 2019 trojkombinace Light – Dark RoseBaby Active Kočárek Baby Active Musse Rose 2019 trojkombinace Light – Dark Rose 17 900 Kč

Popis produktu

Máte romantickou duši a potrpíte si na něžný a stylový design, který zaujme na první pohled? Kočárek Baby Active Musse Rose je nejen krásný a dokonale propracovaný, ale také nabízí celou řadu příjemných vychytávek, které vám ulehčí každodenní manipulaci a zpříjemní procházky s miminkem. Uvnitř korbičky se nachází úchyty, díky kterým můžete miminko přenášet jako v tašce. Jakmile děťátko povyroste, jistě ocení možnost sledovat okolí. Stačí jen odepnout tkaninu pro odvětrávání v přední části korbičky, miminko položit na bříško a nechat ho objevovat svět. Užijte si společné chvíle s vaším mrňouskem na maximum. Praktická gelová kola jsou téměř bezúdržbová. Kočárek je ideální do města, ale poradí si i v méně příznivém terénu. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na Baby Active Musse Light-dark ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy Light – Dark Rose. Kolečka Gelová. Model Musse Rose. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.

Katalogové číslo: 8322 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Active

Související produkty