Kočárek Baby Active Musse Rose 2019 dvojkombinace Dark Rose

15 500 

Kočárek Baby Active Musse Rose 2019 dvojkombinace Dark RoseBaby Active Kočárek Baby Active Musse Rose 2019 dvojkombinace Dark Rose 15 500 Kč

Popis produktu

Máte romantickou duši a potrpíte si na něžný a stylový design, který zaujme na první pohled? Kočárek Baby Active Musse Rose je nejen krásný a dokonale propracovaný, ale také nabízí celou řadu příjemných vychytávek, které vám ulehčí každodenní manipulaci a zpříjemní procházky s miminkem. Uvnitř korbičky se nachází úchyty, díky kterým můžete miminko přenášet jako v tašce. Jakmile děťátko povyroste, jistě ocení možnost sledovat okolí. Stačí jen odepnout tkaninu pro odvětrávání v přední části korbičky, miminko položit na bříško a nechat ho objevovat svět. Užijte si společné chvíle s vaším mrňouskem na maximum. Praktická gelová kola jsou téměř bezúdržbová. Kočárek je ideální do města, ale poradí si i v méně příznivém terénu. Máte zájem o kočárek i s autosedačkou? Podívejte se na tmavý Baby Active Musse v trojkombinaci (3v1) s autosedačkou.

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy Dark Rose. Kolečka Gelová. Model Musse Rose. Typ kočárku Dvojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Možnost složení včetně sportovní korby.

Katalogové číslo: 46 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Active

Související produkty