Kočárek Baby Active Mommy Glossy trojkombinace s autosedačkou Black/Space Gray

18 300 

Kočárek Baby Active Mommy Glossy trojkombinace s autosedačkou Black/Space GrayBaby Active Kočárek Baby Active Mommy Glossy trojkombinace s autosedačkou Black/Space Gray 18 300 Kč

Popis produktu

Metalické barvy jsou evergreen, který z módy jen tak nevyjde. Nejnovější verze kočárku Baby Active představuje vysoce elegantní kočárek, kterému dominuje kombinace metalických lesků s černou barvou. Můžete si vybrat hned ze tří netradičních designů. Ultralehký Mommy Glossy je ideálním společníkem do města. Velká gelová kola se však osvědčí i v náročnějším terénu. Do prostorného koše můžete v klidu uložit i objemnější nákup a do velké tašky vložíte veškeré nezbytnosti, které potřebujete pro miminko i pro sebe. Společné projížďky budou ještě příjemnější, když si dítě natočíte, jak budete potřebovat. Korbu i sportovní verzi je možné nasadit po i proti směru jízdy. Zjistěte si více informací o tomto krasavci. Máte zájem o kočárek bez autosedačky? Podívejte se na šedý Baby Active Mommy Glossy ve dvojkombinaci (2v1).

Další vlastnosti: Barva Černá. Název barvy Black/Space grey. Kolečka Gelová. Model Mommy Glossy. Typ kočárku Trojkombinace. Nosnost Do 15 kg. Materiál Textilie. Pro Holku. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 544 Kategorie: ,
Výrobce:Baby Active

Související produkty