Hluboký kočárek Kunert Ivento 2023 Černý rám – Black Pearl

8 300 

Hluboký kočárek Kunert Ivento 2023 Černý rám – Black PearlKunert Hluboký kočárek Kunert Ivento 2023 Černý rám – Black Pearl 8 300 Kč

Popis produktu

Hledáte pro svého mrňouska kočárek s velkou korbičkou, stabilním odpruženým rámem a velkými koly? Nejnovější model Ivento značky Kunert z kolekce "Eco Leather" je přesně to pravé pro vás. Tato novinka na trhu vás nadchne svým zajímavým vzhledem, prostorností a schopností zvládnout i nástrahy terénu. Hluboká korba je vyrobena z eko kůže a je vážně elegantní! Dobře si poradí například s jízdou po sněhu, blátě, písku či kamenech. Hravě zvládne i obrubníky. Navíc je prostě a jednoduše stylový a krásný! Pokud by vás tento hluboký krasavec nadchl a měli byste zájem zakoupit ho v kompletu, můžete si ho vybrat buď dvojkombinaci nebo trojkombinaci.

Další vlastnosti: Barva Černá. Kolečka Gelová. Model Ivento. Typ kočárku Hluboký kočárek. Nosnost Do 15 kg. Materiál Eko kůže. Rok 2023. Pro Uni. Vhodné do Lehkého terénu. Typ rukojeti Kloubová. Vlastnosti kočárku Houpavý.

Katalogové číslo: 9678 Kategorie: ,
Výrobce:Kunert

Související produkty